مفاهیم ارزهای دیجیتال

با رسیدن بیت کوین به ۱۰ هزار دلار قیمت آن نجومی افزایش می یابد!

در حال حاضر قیمت بیت کوین پایینتر از ۸ هزار دلار معامله می شود اما این ارز دیجیتال در آینده نزدیک می تواند به بالاترین قیمت خود نسبت به سال های گذشته برسد. توماس لی یکی از بنیانگذاران شرکت مشاوره جهانی فاندسترت بار دیگر به پیش بینی خود در مورد قیمت بیت کوین پرداخته است.

وی طی مصاحبه با وی ژئو مدیر مالی بایننس بار دیگر رویکری گاوی و خوشبینانه را پیش رو گرفت. هر دو آنها متفق الرای بودند که اگر بیت کوین به قیمت ۱۰ هزار دلار برسد خیلی سریع قیمت ۲۰ هزار دلار را لمس خواهد کرد. از ۲۰ هزار دلار به بعد قیمت بیت کوین سر به فلک می کشد. به محض اینکه فومو یا ترس از دست دادن در بین مردم زیاد شود قیمت بیت کوین ۲۰۰ تا ۴۰۰ درصد افزایش خواهد یافت. تام لی بیان کرد:

اگر بیت کوین بتواند به قیمت ۱۰ هزار دلار برسد، طی ۵ ماه خیلی سریع به ۴۰ هزار دلار خواهد رسید.

در حال حاضر همه حدس می زنند که بیت کوین چه زمانی به قیمت ۱۰ هزار دلار می رسد. اما بیت کوین ۸ هزار دلاری یا در این محدوده خیلی چنگی به دل نمی زند. تام لی به چندین آمار تاریخی اشاره کرد و گفت قیمت بیت کوین در سطحی است که تعداد اندکی مردم بیت کوین های خود را از دست می دهند و اکثرا آن را نگه می دارند. آستانه کلیدی بعدی باعث ورود سرمایه گذاران می شود:

تمام سازمان ها متوجه این موضوع خواهند شد که قیمت بیت کوین به ۱۰ هزار دلار می‌رسد و به تدریج به بیشترین قیمت خود که تقریبا دوبرابر قیمت فعلی است نزدیک می‌شود. دارایی های بسیار کمی وجود دارند که قیمت آنها دو برابر شود. بنابراین به نظرم با رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۰ هزار دلار، فوموی واقعی شروع خواهد شد.

با رسیدن بیت کوین به ۱۰ هزار دلار قیمت آن نجومی افزایش می یابد!

با رسیدن بیت کوین به ۱۰ هزار دلار قیمت آن نجومی افزایش می یابد!

سال گذشته که قیمت بیت کوین بیش از ۸۰ درصد از ارزش خود را از دست داد بسیاری از سرمایه گذاران سازمانی را ترساند و آنها از کریپتو دوری کردند. لی بیان کرد وی متوجه است که هنگامی که بازار چنین کاهش قیمتی دارد شانس بازگشت آن خیلی کم یا صفر است. اما چیزی که آنها نمی دانند آن است که بیت کوین راه و روش خود را دارد.

در آخر، اگر دارایی شناخته شده ای وجود داشته باشد که وال استریت معتقد باشد می‌تواند از آن سود کسب کند، سرمایه گذاری در آن را با سکوت و پنهانی انجام می‌دهد. هنگامی که دارایی مورد نظر، به دلیل حجم بلاک چین یا حجم خود بازار ارز دیجیتال، به اوج خود رسید ناگهان وال استریت خواهد گفت: برایم مهم نیست که دقیقا نمی‌دانم چه اتفاقی در حال رخ دادن است، اما وقتی بدانم می‌توان از آن سود کسب کرد بهتر است وارد آن شوم.

لی به نمونه تبادل اعتبار پیش فرض به عنوان سابقه ای از این امر اشاره می‌کند که از برنامه اکسل کار خود را شروع کرد و اکنون از معاملات نقدی پیشی گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 3 =